» Історія ТОВ "Завод Кобзаренка"

Історія ТОВ "Завод Кобзаренка"

"Завод Кобзаренка" заснований у 1993 році, як українсько-німецьке товариство "Флігель", перейменовано в "Завод Кобзаренка" в 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.

 

Працiвники.

На початок 2017 року на заводі працює 615 робітників та інженерно-технічного персоналу, тiльки протягом 2016 року створено 90 нових робочих місць. При цьому, середня заробітна плата за січень 2017 року становила 6800 гривень.

 

Продукцiя.

На сьогодні "Завод Кобзаренка" виробник номер 1 тракторних причепів в Україні. Завод виготовляє:

  • 20 видів причепів;
  • 5 видів перевантажувальних бункерів;
  • 10 видів цистерн для води, жижі та засобів захисту рослин;
  • 20 видів різноманітних шнеків;
  • причепи для перевезення тюків соломи;
  • зернопакувальне обладнання;
  • відвали та ковші;
  • теплогенератори на щепi та соломі;
  • розкидачі міндобрив та інше.

 

Нове обладнання придбане в 2016 роцi.

- Дробеструйна камера для очищення нержавіючої сталі керамічною крихтою. Єдина подібна камера на території колишнього Радянського Союзу.

- Токарні верстати з ЧПУ;

- Вальці для виробництва металевих бочок;

- Устаткування для зварювання нержавіючої сталі;

- Різальна установка для металу шириною 6 метрів;

А також козловий кран на 10 тонн, 6 автонавантажувачів та бiльше 12 одиниць автотранспорту.

 

Все це спрямоване на розширення виробництва і поліпшення якості сільськогосподарської техніки, що виготовляється на заводі.

 

Завдяки процесам модернiзацiї,  у 2016 році заводом реалізовано продукції на 500 мільйонів гривень, що в свою чергу дало змогу перерахувати в бюджет України більше 80 млн гривень i пiдтвердити, що саме "Завод Кобзаренка" є найбільшим платником податку району.

 

Новинки заводу 2017 року.

- Перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-50;

- Мобільний розвантажувач вагонів РВМ-180;

- Перевантажувач цукрових буряків;

- Причіп-лісовоз ПЛ-2 з гідроманіпулятором Palms;

- Теплогенератор на щепі 2,5-5 МВт для зерносушарок;

- Візок для перевезення жаток вантажопідйомністю 4,5 т.

А також декілька видів причепів, розкидачів та іншої техніки.

 

Виставкова дiяльнiсть.

Протягом 2017 року завод прийматиме учать в близько двадцяти виставкових заходах – всесвітньо відома виставка SIMA у Парижі, 4 виставки в Польщі, 2 у Румунії, 2 у Казахстані, 2 в Україні, Сербії, Угорщинi, Болгарії та найбільша всесвітня виставка Agritechnika в Ганновері (Німеччина) у листопаді. На ній, до речi, завод виставлятиме 6 одиниць техніки - це буде найбільший стенд під українським прапором.

Як один з прикладiв вдало органiзованої виставки – перемога тендеру на поставку до Румунії 60-ти перевантажувальних бункерів ПБН-40.

Розширення ринкiв збуту.

В 2017 році до 15 країн, в які поставляємо техніку, плануємо додати ще не менше шести, зокрема, Норвегію, Іспанію, Францію, Данію, Іран та Південно-Африканську республіку.

 

Маючи власний автопарк – бiльше 30 одиниць рiзних транспортних засобів завод забезпечує швидку доставку продукції до клієнта та своєчасну поставку комплектуючих з України та Європи.

 

Виробничі плани.

На 2017 рік намітили збільшення виробництва на 50 відсотків, доведення кількості працівників до 700 чоловік та підняття середньої заробітної платні - до 8 тисяч гривень.