Kobzarenko.com.ua » Новини » У Тернопільській області відбулося святкування Всеукраїнського дня поля та саду

У Тернопільській області відбулося святкування Всеукраїнського дня поля та саду16 червня 2017 року на території насіннєвого заводу ТзОВ «Бучачагрохлібпром» відбулося святкування Всеукраїнського дня поля та саду. Насичена та цікава програма включала в себе огляд високотехнологічного елеваторного комплексу, демонстраційних ділянок озимих та ярих культур, насіннєвих ділянок, ознайомлення з інтенсивними технологіями вирощування та зберігання фруктів, а також огляд с/г техніки, яка є незамінним помічником ТзОВ «Бучачагрохлібпром» у роботі господарства.

Серед різноманіття с/г техніки, було представлено обладнання ТОВ «Завод Кобзаренка»:

  • Бункери накопичувачі ПБН-30 - для оптимізації процесу збору зернових культур. Маючи об’єм бункера 30 м3 та шнек діаметром 500 мм, ПБН-30 здатен перевантажувати до 7 т. зерна на хвилину.
  • Мобільні розчинно-заправочні станції РЗС-16 та РЗС-30 для змішування та дозування розчину. Цистерни об’ємом 16 та 30 м3 здатні здійснювати заправку оприскувачів в полі за лічені хвилини.
  • Універсальний тракторний здвижний причеп ТЗП-39 вантажопідйомністю 30 т. з горизонтальною системою розвантаження – рухомою передньою стінкою. Функціональність ТЗП-39 дає можливість встановити на причіп гноєрозкидальний механізм, перевантажувальний шнек та бурячний перевантажувач з гідромашиною.