Бункери Накопичувачі

Тонаж 7.2 т

Об'єм 9 м3

ПБН-9

Тонаж 11.25 т

Об'єм 16 м3

ПБН-16

Тонаж 15 т

Об'єм 20 м3

ПБН-20

Тонаж 14.7 т

Об'єм 20 м3

ПБН-20/2

Тонаж 21.2 т

Об'єм 30 м3

ПБН-30

Тонаж 30 т

Об'єм 40 м3

ПБН-40

Тонаж 38 т

Об'єм 50 м3

ПБН-50

Тонаж 38 т

Об'єм 50 м3

ПБН-50 гусеничний

Бункер-перевантажувач - оптимальне рішення для збору зернових


Сучасні технології не стоять на місці. З їх допомогою будь-який процес оптимізується, стає ефективніше і швидше. Саме так і з явилися бункери-перевантажувачі, які створені для оптимізації процесу збирання зерна. За кордоном таку техніку вже давно використовують для зменшення кількості комбайнів під час збору зерна чи кукурудзи.
Багато підприємств агропромислового комплексу мають одну і ту ж проблему - старий парк техніки. При цьому покупка нової - дорога інвестиція, на яку не всі можуть піти в умовах сучасної економічної ситуації. Бункер-перевантажувач - вигідне вкладення, оскільки швидко дозволяє досягти чудових результатів, скоротити витрати, зменшити необхідну кількість техніки на полі.

У чому вигода бункера?


Багато хто може поцікавитися: а чим безпосередньо вигода такого перевантажувача? Він агрегується з трактором і їде за комбайном, щоб відразу збирати урожай. Він йде слідом всю дорогу, а на краю поля, у міру наповнення, буквально за лічені хвилини здійснює перевантаження зерна в автомашину або ж відвозить до місця зберігання. Така проміжна ланка дозволяє значно заощадити час і зробити процес в рази ефективніше.
Комбайн в такому ланцюзі працює без зупинок і може виконати ту ж роботу набагато швидше. Відповідно, для збору врожаю вам буде потрібно менше комбайнів. Експерти вже давно говорять про те, що 1 бункер здатний ідеально замінити 1 комбайн, якщо буде працювати в тандемі з парою комбайнів. Якщо раніше для обробки поля вам потрібно було 6 комбайнів, то тепер тільки 4 і 2 перевантажувача. Фахівці стверджують, що нові технології дозволяють економити і оптимізувати процес найкращим чином.

Переваги використання бункера

1. Ви знижуєте втрати зерна, оскільки процес збирання зерна стає набагато швидше, і воно не обсипається самостійно, не гине через погодні умови і т.д.
2. Вам потрібно менше інвестицій для оновлення техніки.
3. Ви знижуєте витрати праці.
4. Ви ефективно використовуєте техніку і робите процес збирання врожаю ефективним.

Сучасний світ пропонує Вам нові технології для вирішення старих завдань. Найкраще взяти зміни і навчитися їх використовувати для своєї вигоди, щоб отримати максимальний прибуток. Процес зерна вимагає швидкості і якості, тому бункер перевантажувач стане прекрасним помічником для реалізації поставлених завдань.