Жатки Olimac та візки

Drago GT для кукурудзи
Drago 2 для кукурудзи
Drago Gold для соняшника та
Olimac Drago 2 б/в
Ремонт реставрація жаток
Візки для жаток 3-х осьові
Візки для жаток 2-х осьові

Кукурудзяна жатка Olimac Drago одна з найкращих у Світі.Olimac Drago працює на всіх континентах, де зарекомендувала себе, як надійний помічник фермера. Доказом цього є дослідження, що проводилися в інституті Айова (США), які довели, що ця жатка завдяки нульовим втратам збирає мінімум на два центнери з гектара більше, ніж інші жатки. Нульові втрати при збиранні стали можливими завдяки унікальній конструкції жатки:
• Olimac Drago має найдовші в світі протягувальні вальці, а саме 67 см, що дозволяє збирати без втрат навіть полеглу кукурудзу. Вальці оснащені подовжувальними горизонтальними ножами, які в поєднанні з самозаточувальними горизонтальними ножами, що перекривають кожен рядок (дивись фото), ідеально подрібнюють стебла кукурудзи.
• саморегулюючі деки, що самостійно розсовуються і зсовуються під кожне стебло кукурудзи і тим самим унеможливлюють прослизання навіть маленьких качанів.
• металеві капоти з яких качани не виплигують ло долу, так як це відбувається у жаток з пластмасовими капотами. Крім цього, капоти пофарбовані люмінесцентною фарбою, що дозволяє комбайнеру без проблем направляти жатку по рядка навіть уночі.
• привідні ланцюги закриті в герметичних, залитих оливою, ящиках, що унеможливлює потрапляння бруду й подовжує ресурс ланцюгів та зірочок.

Жатка Olimac універсальна: крім кукурудзи, вона може збирати соняшник, для цього на спеціальному адаптері встановлюється зірочка з сегментними ножами та супротиріжучий ніж. Мисовий ланцюг крутить зірочку, забезпечуючи активне зрізання стебел. З жаткою Olimac ви додатково заощадите значні кошти на придбанні соняшникової жатки. Кожна друга жатка в Україні продається з адаптером на соняшник.