Kobzarenko.com.ua » Продукція » Жатки Olimac » Drago Gold для соняшника та проса

Drago Gold для соняшника та просаЖатка для збирання соняшника та проса

 

Збиральні ланцюги.

Збиральні ланцюги виконані зі спеціальними гумовими цапфами, які акуратно захоплюють стебла і направляють їх до транспортеру з шнеком, що запобігає втраті врожаю.

Особлива система зрізу.

Зрізання соняшнику здійснюється двома, в протилежні сторони обертовими ножами з розжареної сталі. Завдяки високій швидкості обертання, зрізання відбувається без потрясіння соняшнику, що запобігає втраті насіння.

Шнековий транспортер великого діаметру із запобіжною муфтою.

Жатка Drago Gold оснащена шнековим транспортером великого діаметра (Ø 500 мм, найбільший на ринку в цій сфері), який забезпечує найвищу швидкість подачі, отже, виключаються засмічення і втрата врожаю. Завдяки цій ексклюзивній якості, жатку можна застосовувати з рекордною продуктивністю для збору сухого врожаю.

Наступна важлива особливість жатки - наявність запобіжного зчеплення, воно захищає  шнековий транспортер від пошкоджень і зносу.

DRAGO GOLD 6-16 рядів

Drago Gold виготовляється в виконаннях з 6ти, 8ми, 12ти, 16ти рядами і монтується на всі види і марки комбайнів.

Число рядів

Вага, кг

6

1500

8

2000

12

3000

16

4000

Відстань, см

50-90

 

Капот

Капот в формі ванночки збирає падаючий продукт і запобігає втратам при зборі урожаю.

Жатка, не має аналогів, з двома зчепленнями на кожному ряду.

Drago Gold єдина жатка для збирання соняшника, яка забезпечена двома запобіжними зчепленнями на кожному ряду.

Такий захист охороняє ланцюги з гумовими цапфами і ножі протилежного напрямку від надмірних навантажень. Забезпечується захист кожного елемента прибирального ряду окремо.

Регулюючі стики зєднання з комбайном.

Для повноцінного врожаю без втрат жатка Drago Gold зберігає найбільш оптимальний робочий кут в 12°. Регульовані стики дозволяють зберігати оптимальну робочу висоту в незалежності від висоти коліс комбайна.

Зовнішній редуктор в маслянній ванні.

Жатка Drago Gold оснащена редуктором, що працює в маслянній ванні, без необхідності повторного заповнення. Немає необхідності техобслуговування. Повний захист від забруднень і сторонніх предметів.

Заводська захисна решітка

Жатка Drago Gold забезпечена захисною решіткою на виході.

Вбудований подрібнювач стебел.

Опціонально, жатку Drago Gold можна обладнати гідравлічним стеблеподрібнювачем з лезом мінімального поглинання. При необхідності подрібнювач можна встановити вже після покупки.

Нижній подрібнювач працює, зберігаючи свою висоту, в тому ж положенні в той час як комбайнер по необхідності попускає чи піднімає корпус жатки.

Завантажити каталог Drago Gold >>