Kobzarenko.com.ua » Інноваційні розробки та новинки » Перевантажувальний бункер накопичувач ПБН-50

Перевантажувальний бункер накопичувач ПБН-50
ПБН-50 не має аналогів в Україні!
Завод Кобзаренка перший розробив 4-х осний агрегат, який вміщує до 40 т. зерна.
Повне вивантаження займає всього 5 хвилин, що підтверджує випробування ПБН-50 на полях компанії Кернел (ТОВ "Дружба-Нова")
До речі, для зручності вивантаження зерна в залежності від типу автомобіля, козирок шнека та його нахил регулюється гідравлічно з кабіни трактора.

Надійність конструкції ПБН-50 забезпечують осі ADR (Італія), колеса BKT, редуктор та карданний вал Bondioli&Pavesi, причіпне кільце Scharmuller, італійська спіраль шнека та ін.

Використання під час виготовлення бункерів перевантажувачів високоякісних комплектуючих від провідних виробників у цій галузі, а також контроль якості в процесі виробництва гарантують безвідмовність, надійність і довговічність в експлуатації.

Бункери-накопичувачі ПБН-50 комплектуються одно або двох контурною пневматичною, гідравлічною або змішаною гальмівною системою під будь-який трактор.

За бажанням замовника бункери-перевантажувачі обладнуються електронною ваговою системою та водонепроникним захисним тентом.

Перевантажувальні бункери на виробництві проходять дробеструменеву обробку перед фарбуванням, грунтуються та фарбуються якісною полімерною фарбою, яка не вигорає на сонці та збільшує термін їх експлуатації в декілька разів.