» Історія ТОВ "Завод Кобзаренка"

Історія ТОВ "Завод Кобзаренка"

"Завод Кобзаренка" заснований у 1993 році, як українсько-німецьке товариство "Флігель", перейменовано в "Завод Кобзаренка" в 2008 році. Свою діяльність підприємство розпочало з виробництва тачок та візків для присадибного господарства.

 

Працiвники.

На 01 січня 2019 року на заводі працює 850 робітників та інженерно-технічного персоналу, протягом року створено більше 150 нових робочих місць. Середня зарплата на заводі перевищує 12 тисяч гривень. Налагоджено зручне та комфортне перевезення співробітників з довколишніх сіл та міст до території заводу.

 

Продукцiя.

На сьогодні "Завод Кобзаренка" виробник номер 1 тракторних причепів в Україні. Завод виготовляє:

 • 20 видів причепів;
 • 9 видів перевантажувальних бункерів;
 • 10 видів цистерн для води, жижі та засобів захисту рослин;
 • 20 видів різноманітних шнеків;
 • завантажувачі/розвантажувачі вагонів;
 • причепи для перевезення тюків соломи;
 • зернопакувальне обладнання;
 • відвали та ковші;
 • теплогенератори на щепi та соломі;
 • розкидачі міндобрив та інше.

 

Окрім техніки власного виробництва Завод Кобзаренка являється дилером на території України відомих світових брендів і пропонує:

 • прес-підбирачі McHale (Ірландія), Ursus (Польща);
 • жниварки Olimac Drago (Італія)
 • подрібнювачі деревини Eschlböck Biber (Австрія), Farmi Forest (Фінляндія), Wallenstein (Канада);
 • зерносушарки KMZ (Україна)
 • щепові пальники до твердопаливних котлів BUDKOT (Польща)

 

Презентація техніки.
14 вересня 2018 року Завод Кобзаренка вперше провів власний День Поля та відсвяткув 25-річний ювілей!
70 закордонних партнерів та більше 400 аграріїв з України стали свідками широкомасштабної програми, яка включала демонстрацію в полі понад 30 одиниць техніки переглянути відео>>>

 

Нове обладнання придбане протягом року.

- Дробеструйна камера для очищення нержавіючої сталі керамічною крихтою. Єдина подібна камера на території колишнього Радянського Союзу.

- Токарні верстати з ЧПУ;

- Вальці для виробництва металевих бочок;

- Устаткування для зварювання нержавіючої сталі;

- Різальна установка для металу шириною 6 метрів;

- Просіювальна станція для отримання каліброванної щепи (аналог пелет).

А також козловий кран на 10 тонн, 6 автонавантажувачів та бiльше 12 одиниць автотранспорту.

 

Все це спрямоване на розширення виробництва і поліпшення якості сільськогосподарської техніки, що виготовляється на заводі.

 

Завдяки процесам модернiзацiї,  у 2018 році заводом реалізовано продукції на суму, що перевищує 1 мільярд гривень, що в свою чергу дало змогу перерахувати в бюджет України 107 млн гривень i пiдтвердити, що саме "Завод Кобзаренка" є найбільшим платником податку району.

 

Виробнича діяльність.

2018 рік завод розпочав із запуску нових дробеструйних ліній та придбання 25-тонного крану із стрілою висотою 28 метрів (подібного агрегату немає в радіусі 100 км)

Робота на заводі не зупиняється навіть у січневі морози. Працівники мають виробничі плани та в дві, а то й у три зміни працюють над виготовленням техніки.

Спільно з компанією KMZ Industries побудували і ввели в експлуатацію перший автоматизований зерносушильний комплекс на альтернативному паливі для малих господарств. За одну добу здійснюється сушіння 200 т кукурудзи вологістю 25% до показника вологості 14%. В гривневому еквіваленті для зняття 1 т/% затрати щепи склали 5,85 грн. Порівнюючи з іншими видами палива маємо: газ –14 грн; дизель  - 39 грн.

19 грудня відбулось урочисте відкриття виробництва у м. Ромни, яке найближчим часом запрацює на повну потужність та буде розраховано не менше, ніж на 100 робочих місць. 

Відео з відкриття заводу в Ромнах переглянути>>>

 

Новинки заводу 2018 року.

- Перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-50 зі шнеком 600 мм;

- Тракторний самоскидний напівпричеп ТСП-16т;

- Чотирьохвісна 36 кубова напівпричеп-цистерна ВНЦ-36 для перевезення води та жижі;

- Розкидач мінеральних добрив з гумовим транспортером (шевронною стрічкою) РМД-8

- Перевантажувальний наземний бункер БНП-3 для паралельного завантаження вагонів;

- Самозавантажувальний тюковіз ПТ-16 КВАДРО для прямокутних тюків

- Стрічковий навантажувач СН-350/22;

- Машина для пакування зерна з пониженим бункером ЗПМА, що працює від електродвигуна;

- Візок для перевезення жаток ПЖ-12 з шириною захвату 12 м.

А також декілька видів причепів, розкидачів та іншої техніки.

Інноваційна діяльність. Робота над новими розробками.

В конструкторському відділі заводу працюють 18 чоловік, які відвідують профільні європейські виставки, аналізують техніку конкурентів та виходячи з потреб ринку впроваджують у виробництво новітні розробки. Так, у травні 2017 року відвідавши виставку у Лейпцігу дізналися, що велика фірма з виробництва комбайнів потребує візків-причепів для перевезення жаток. Ми придумали й виготовили такий візок менш ніж за місяць, який на сьогодні користується неабияким попитом.

Плануємо в поточному році втілити в життя ще декілька проектів, які не матимуть аналогів в Україні. Так, для будівельного сегменту працюємо над запуском у виробництво машини з вивантаження цементу з вагонів.

 

Виставкова дiяльнiсть.

В поточному році завод взяв участь у більш як 30 виставках і в Україні, і переважно за кордоном.

Протягом 2018 року представляли свою техніку у Франції, Німеччині, Іспанії, Швеції, Угорщині, Польщі, Чехії, Румунії, Болгарії, Сербії, Казахстані, Естонії, Україні. Брали участь у більш ніж 10 днях поля та днях ферми, міжнародних конгресах. Скрізь нам було що показати і звідусіль ми привозили нові замовлення, нові ідеї, нові контракти.

Про ефективність виставок свідчить і той факт, що завод відвідали делегації із Австралії, Сербії, Естонії, Швеції, Норвегії, Німеччини, Словенії, Румунії та ін. країн, які першочергово знайомились з заводом саме на виставках.

Розширення ринкiв збуту.

На сьогодні ТОВ «Завод Кобзаренка» експортує техніку у 30 країн світу і планує відкриття ринків Ірану, Індії та США в найближчий час.

Для розширення збутової діяльності в 2019 році повномасштабно запрацює польський завод з виготовлення сільськогосподарської техніки Заводу Кобзаренка. На сьогодні «Kobzarenko Sp. z.o.o.» перебуває у стадії розвитку, становлення, розбудови виробничих цехів, а також займається перепродажем сільськогосподарської техніки ТОВ "Завод Кобзаренка", а ще працює як сервісний центр по запуску, технічному обслуговуванню, налагодженню техніки у країнах Європи та Польщі.

 

Власний автопарк техніки.

Маючи власний автопарк в Україні – бiльше 30 одиниць рiзних транспортних засобів завод забезпечує швидку доставку продукції до клієнта та своєчасну поставку комплектуючих з України та Європи.

П’ять автомобілів польського підприємства можуть без перешкод  доставити техніку в будь-яку країну Європи без додаткових дозволів, які потрібні для автотранспорту ТОВ "Завод Кобзаренка" (Україна). Таким самим чином проходить поставка комплектуючих в Україну для виробництва сільськогосподарської техніки. До речі, автопарк польського підприємства на днях поповниться двома  новими автомобілями Mercedes Євро-6.

Надійність перевезення техніки досягається за рахунок ряду критеріїв:

 • сучасний автопарк
 • якісні кріплення техніки
 • професіоналізм водіїв

 

Сервісна служба. Запчастини

ТОВ «Завод Кобзаренка» пропонує своїм клієнтам не тільки постачання якісної техніки як власного виробництва так і відомих світових виробників на найбільш вигідних умовах, але і ремонт і сервісне обслуговування.

Замовники можуть отримати високоякісне професійне сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, оперативну діагностику несправностей і їх усунення.

 

В наявності на складі завжди комплектуючі та запчастини, що сприяє ремонту техніки на вищому рівні і в найкоротші терміни.