Два агрегати в одному


Просте та ефективне рішення для підприємств комунальної та аграрної сфери.

Оптимізувати власний автопарк та при цьому заощадити кошти досить просто, маючи у своєму розпорядженні найпоширеніший в Україні трактор МТЗ-80. Завод Кобзаренка пропонує придбати до трактора універсальний пристрій «цистерна-причеп», який являє собою тракторний самоскидний причеп 2ТСП-8 вантажопідйомністю 6 тонн та додатково встановлену на причепі цистерна для води ВНЦ-4 об’ємом 4 куб.

Цистерна ВНЦ-4 призначена для перевезення води та поливу доріг, рослин тощо. Її використання здатне в рази скоротити доставку води та при потребі застосовувати для самих різних потреб:

  • доставки води в поле до обприскувача;
  • доставки технічної води;
  • перевезення КАС;
  • для мийки машин і техніки;
  • для гасіння пожеж;
  • для поливу;
  • для наповнення резервуарів.

Процес наповнення або зливу води досить простий, організовується за допомогою двох трьохходових кранів і регулятора швидкості роботи двигуна мотопомпи. Максимальна продуктивність помпи при закачуванні / відкачуванні води з ємності - 750 літрів за хвилину - справляючись з твердими частинками до 0,95 мм в діаметрі. Для візуального спостереження за наповненням цистерни є оглядове віконце.

До складу ВНЦ-4 входять цистерна об’ємом 4000 л з чорного металу товщиною 4 мм (розміри 3,4х1,3 м.), 6-ти метрова труба ПВХ d50, два трьохходових крани, флянець, сигнально-запобіжний пристрій, скоби для труб, люк доступу нагорі цистерни та мотопомпа імпортного виробництва Honda 2”.

Цистерна встановлюється на кузові причепа за допомогою спеціального підрамника, який входить до комплектації та дозволяє знімати ВНЦ і використовувати тракторний причеп за прямим призначенням - для перевезення будь-яких вантажів. До речі, 2ТСП-8 з двома ярусами бортів дозволяє перевозити вантаж об’ємом до 9 м3. Особливістю тракторного причепа є італійська підвіска з осями ADR та поворотним кругом Di Natale-Bertelli, розвантаження причепа здійснюється на три сторони.

Конічний кузов унеможливлює зависання вологої землі, листя чи зеленої маси в причепі.

На останок, хочемо додатково проінформувати: власне виробництво дозволяє Заводу Кобзаренка виготовляти цистерни під індивідуальні замовлення – збільшуючи/зменшуючи об’єм та розміри, а також встановлювати цистерни на шассі вантажних автомобілів (ЗиЛ, МАЗ та ін). При цьому комплектувати не мотопомпою, а вакуумним насосом та відповідно використовувати ВНЦ для відкачування каналізації, очищення вигрібних ям і каналізаційних колодязів, транспортування і вивантаження в місцях утилізації рідких відходів, що не містять горючих і вибухонебезпечних речовин.

Виникли запитання?! Телефонуйте (050) 411-80-96; (050) 312-08-28, запитуйте та купуйте сучасну техніку, виготовлену з найбільш якісних деталей!