Бочки для води та добрив

ВНЦ-6
ПЦ-6 пожежна цистерна
ВНЦ-8
ВНЦ-10/2
ВНЦ-12
ВНЦ-16
ВНЦ-16 мультиліфт
ВНЦ-20/2
ВНЦ-20/3
ВНЦ-26
ВНЦ-30
ВНЦ-36
МПК-95 мобільна лагуна
Культиватор лапчатий
Культиватор дисковий
Ежекторний розподільник
Гідропушка

Причіп цистерна


Для транспортування рідин великих об’ємів, таких як вода або добрива для сільськогосподарських угідь, необхідна спеціалізована техніка – цистерни (бочки), які використовуються як причепи. Бочки застосовуються для закачування, транспортування і внесення рідких органічних добрив, КАС, підвезення води і фізіологічного розчину пестицидів.

Купити напівпричіп цистерну


Сучасні напівпричепи-цистерни високої якості пропонує «Завод Кобзаренка» - лідер в сфері виробництва сільськогосподарської техніки, устаткування і супутніх комплектуючих в Україні. Ми працюємо з вітчизняними аграріями, а також з фермерськими господарствами та виробничими організаціями за кордоном, охоплюючи ринок сільськогосподарської техніки в більш ніж 15 державах.

Купівля вакуумного напівпричепа цистерни марок ВНЦ-6, ВНЦ-8, ВНЦ-10, ВНЦ-12,5 ВНЦ-16 дозволить Вам забезпечити безперебійну доставку води і рідких органічних добрив. Виходячи з ваших сільськогосподарських потреб, ми надаємо можливість вибрати у нас цистерну будь-якого об’єму (від 6 до 16 м. куб.)
Кузов кожної цистерни металевий (при товщині стінок 5 мм) і покритий антикорозійною полімерною фарбою, що дозволяє її тривале використання. Конфігурація кожної бочки дозволяє здійснювати її комфортне обслуговування, чому сприяє наявність сходів, самоочисного сифону, зручного люка з гідравлічним механізмом відкриття і освітлення. Зручні маневрені колеса легко справляються з ґрунтовим покриттям на полях і сільських дорогах.

Для перевезення більших об’ємів пропонуємо цистерни ВНЦ-20, ВНЦ-26, ВНЦ-30 та ВНЦ-36 – відповідно на 20, 26, 30 та 36 куб.м., виготовлені з металу товщиною 6-8 мм. Оснащені пневматичною гальмівною системою.

Бочка / цистерна


Також, у нас в наявності є такі вакуумні бочки-цистерни, які дозволяють приєднати культиватор-інжектор для подачі рідких органічних добрив при ширині внесення 3 м та глибині обробки 12-14 см з наявністю подрібнювача солом яної маси або без такого.

Способи внесення добрив цистернами ВНЦ:


- поверхневе, за допомогою ежекторного розподільника, який розливає рідину на ширину 10-12 м;
- поверхневе, полив за допомогою пушки на 50 м;
- точне поверхневе, без опіків листя, за допомогою штангового розподільника і ситеми шлангів, ширина внесення 9-18 м;
- із закладенням в грунт на глибину 12-14 см за допомогою культиватора.

Все обладнання найвищої якості та може бути замовлено і доставлено в будь-який куточок нашої країни або за кордон. Ми здійснюємо поставки техніки будь-якої комплектації в найкоротші терміни. Наявність власного автопарку дозволяє нашому підприємству пропонувати доставку продукції, або ж оформляти самовивезення замовником.