Відвал для МТЗ-80/82Відвал для підгортання снігу до МТЗ-80, МТЗ-82

Відвал призначений для очистки проїзної частини, вулиць, доріг та тротуарів з твердим покриттям. Може використовуватись для очистки зернових токів та тваринницьких ферм.

Технічні характеристики ВС-2400

Модель Модель трактора Ширина загальна, мм Ширина захвату при 300, мм Висота, мм Товщина армованої резини, мм Товщина металу  лопати, мм Вага, кг
ВС-2400 МТЗ-80/82 2 400 2 100 790 25 4 170

Характеристики:

  • Відвал має посилену конструкцію, гідрофікований підйом (опускання), конструктивно є можливість зміни кута очистки направо і наліво на дві позиції. В комплект відвала входить гідроциліндр 50.25.310 для піднімання та опускання.
  • Всі відвали оснащені гумовим ножем армованим металевим дротом. Завдяки армуванню металевим дротом подовжується строк експлуатації гумового ножа врази.

Особливості армованої гуми на відвалах. 

Армована гума виготовлена з натурального каучуку, її особливість - наявність впрессованих всередину сталевих тросів, що допомагає істотно підвищити зносостійкість гуми до механічного стирання в процесі експлуатації. Армованій гумі не страшні бордюри, мостові з'єднання і дорожні люки, не кришиться на морозі, за рахунок жорсткості набагато ефективніше чистить дороги від снігу. Завдяки своїм хімічним і фізичним властивостям армований ніж забезпечує міцну герметизацію, має високу ізоляцією і знижує тертя.