Подрібнювачі деревини

РМ-900
Mus-Max на базі МАЗ
Biber 84 MAN
Причеп-щеповіз
Агроволокно

Щепоріз, подрібнювач деревини


Для того, щоб будь-яке господарство, населений пункт або підприємство любого формату стало прибутковим і успішно розвивалося, необхідно перетворити його в максимальне безвідходне виробництво.
При наявності великих обсягів деревини, можна збільшити доходи, всього лише переробивши його. У цьому питанні допоможе продукція українського «Заводу Кобзаренка», який реалізує різні види обладнання і сільськогосподарської техніки.
У широкій лінійці групи товарів, які ми пропонуємо, представлені різні моделі Щепорізів, подрібнювачів деревини.

Купити подрібнювач деревини


«Завод Кобзаренка» пропонує на продаж подрібнювачі деревини зарубіжних партнерів.
• Канадська модель Wallenstein BX102R. Конструкція виконана у вигляді навісного подрібнювача деревини (гілки, колоди, чагарники, а також відходи деревообробки при максимальному діаметрі 254 мм) і перетворення їх в тріску. Підходить для установки на будь-яких тракторах з потужністю не нижче 80 к.с - працює від МТЗ-80! Комплекс втягування деревини передбачає 2 гідравлічних ролика, швидкість яких можна регулювати. Установка оснащена двома парами двосторонніх ножів. До щепоріза додається карданний вал.
• Австрійська модель Eschlblöck Biber 80. Це маневрений мобільний варіант деревного подрібнювача, використовується всюди, де пройде трактор. Працює з деревиною максимального діаметра до 550 мм, при розмірі отвору подачі 550х980 мм. Механізм оснащений 14 ножами. Підходить для тракторів з потужністю не менше 177 к.с. Щеподробилка цієї моделі справляється з подрібненням порубкових відходів (стовбури, верхівки, сучки, гілки), утилізацією дерев після обрізки, подрібненням відходів після спилювання лісу (колоди, стовбури, дрова).
• Фінська модель Farmi 260. Цей компактний подрібнювач деревини працює з матеріалом не більше 260 мм в діаметрі. Оснащений парою двосторонніх ножів. Підходить для тракторів потужністю від 80 к.с., в т.ч. працює від МТЗ-80. Незважаючи на невеликі розміри, дробарка цієї серії є потужним обладнанням, результатом роботи якого виходить паливна тріска високої якості з дерев, відходів з пилорам, а також, бруса.
В якості супутнього обладнання та матеріалів, при покупці подрібнювачів деревини ми пропонуємо причепи-лісовози і захисне агроволокно.