Mc Hale V660Прес-підбирач Mc Hale V660, Ірландія

Прес-підбирач Mc Hale V660 - для круглих рулонів без подрібнювача і змінною камерою, розроблений для забезпечення найбільшого комфорту оператора і багатофункціональності, а також максимального збільшення ефективності та скорочення інтервалів між техобслуговуванням.
- Висока продуктивність преса - 50-60 рулонів / год.
- Висока щільність пресування рулонів, що забезпечує отримання якісних кормів.
- Автоматична прогресивна система змащення підшипників, що обслуговується спеціально розробленим здвоєним насосом.
- Надійна електронна система управління, яка дає чіткі відомості про роботу машини.
- Компактний - довжина машини всього 4,8 м.
Всі машини Mc Hale в серії V6 обладнані перевіреною на практиці системою усунення заторів з опускаючим дном, що забезпечує ефективне усунення заторів. Ротор на всіх машинах V6 зварений з обох сторін для підвищеної міцності, а на провідній стороні ротор оснащений дворядним підшипником з великим терміном служби. Моделі серії McHale V6 обладнуються системою безперервної подачі масла.

Технічні характеристики:

Характеристики

McHale V660

Об’єм камери

змінний

Діаметр тюків, м

регулюється 0.68 - 1.68

Ширина тюків, м

1,23

Ширина захвату, мм

2100

Габарити, ДхШхВ, мм  

4800х2580х2750

Власна вага, кг

4000

Камера тюкування

3 армовані паси

Рекомендована потужність трактора

 від 90 к. с.

Запас рулонів з сіткою 

1+1 запасний

Розмір коліс

 500/50-22,5

Пульт управління

Експерт Плюс

(великий графічний екран)

Система усунення заторів

Опускаюче дно


"Завод Кобзаренка" пропонує на продаж високоякісну надійну сучасну техніку для обробки соломи перед її зберіганням або безпосереднім використанням - спеціалізований прес-підбирач серії McHale V660 один з таких агрегатів. Дана машина оснащена подвійним приводом пресувальної камери, що дозволяє їй прекрасно працювати навіть в найважчих погодних умовах.

Завдяки зручним габаритам 4800х2550х2750 при робочій швидкості в 20 км\год, маневрений прес підбирач працює з середньою продуктивністю 50-60 рулонів на годину, що дозволяє одній людині за день підготувати 500 тюків соломи. Це незаперечний плюс даної моделі, який дозволяє використовувати цей агрегат не тільки на великих земельних ділянках, але і на невеликих оброблюваних чорноземах.

Цей вид механізму відмінно підходить для складання снопів-рулонів з соломи, сіна і будь-якої свіжої зеленої трав'яної маси. Готовий рулон виходить у вазі від 100 до 850 кг в залежності від обраного вихідного матеріалу. Розміри готового рулону регулюються від 0,7 м до 1,68 м., що дуже зручно для подальшого зберігання та подальшого використання за призначенням.

Обладнання для обмотування сіткою і щільність рулону регулюються з кабіни трактора за допомогою пульта управління Expert Plus. Також на пульті управління встановлюється кількість обв’язувальної сітки, що наноситься на рулон. Воно може варіюватися від 1 до 6 шарів на рулон. Кількість сітки автоматично підлаштовується під різні діаметри рулонів.

Додаткові функціональні переваги пульта управління Експерт Плюс на прес підбирачі:

- вибір одного з трьох варіантів кормової маси: силос, сіно і солома. Для кожного типу зберігаються свої настройки щільності / кількості сітки / діаметр, щоб машина могла легко перемикатися між режимами без додаткових налаштувань.

- прес-підбирач McHale V660 обладнується індикаторами потоку кормової маси, які вказують водію через пульт управління, з якого боку необхідно наповнити камеру. Індикатори забезпечують досягнення найкращої форми рулону при роботі з легкими валками.

- датчик видачі рулонів повідомляє водієві про те, що рулон покинув камеру і був переданий в механізм видачі.

- щільність може встановлюватися в діапазоні 1 - 10 з допомогою пульта управління. Величина 8 достатня для отримання хороших щільних рулонів. Більш висока величина може бути необхідна при роботі з вологим матеріалом.

- відображення ножів.

- вказівка опускаючого дна і положення двері

- сигнал про мастило

- лічильники сітки й змащення

Прес підбирач оснащений додатковою опцією у вигляді подрібнювача з п'ятнадцятьма ножами.

Відносно механізму видачі рулонів - коли готовий рулон вивільняється з камери, потужний механізм видачі забезпечує чисте відділення обв'язаного сіткою щільного рулону від машини. Високоміцний дизайн осі забезпечує більший дорожній просвіт, а конфігурація осі з 8 шпильками витримує навіть найскладніші умови грунту.

Модель прес підбирача серії McHale V660 обладнується системою безперервної подачі масла, яка задіюється коробкою передач і забезпечує подачу необхідної кількості масла в наступні ланцюги:

- ланцюги пресувальної камери з ведучого боку

- приводний ланцюг ротора

- приводні ланцюги підбирача

- робоча поверхня кулачка підбирача.

3 простих кроки з видалення затору на прес-підбирачі: Опустити дно. Запустити ВВП. Підняти дно:

  1. Якщо утворюється затор, оператор отримує сигнал муфти ковзання, після чого можна гідравлічно опустити дно з кабіни трактора.
  2. Живильний канал розширяється і після запуску ВВП затор може пройти далі.
  3. Потім дно можна підняти і продовжити пресування.

На прес-підбирачах Mc Hale V660 опускаюче дно обладнано датчиком, який через пульт управління повідомляє оператору про те, що дно опущено.

Подивитися в роботі прес-підбирач Mc Hale V660 Ви завжди можете на Заводі Кобзаренко. Наші фахівці продемонструють всі переваги даної моделі і допоможуть Вам зробити правильний вибір при купівлі техніки.