Полімерні рукава


Полімерні рукава (мішки) для зберігання зерна

Місткість 200 ТОНН!

Зберігання в рукавах можливе в будь-яких погодних умовах на території Вашого господарства, без використання елеватора.

Закладати в "рукав" можна будь-які зернові культури, а також можна зберігати сінаж всіх видів, силос, бобові та олійні культури. Відповідно, чим вище вологість, тим менший термін зберігання.

Для застосування технології зберігання зерна та кормів у полімерних рукавах, засновану на принципах герметичного зберігання, рекомендуємо високоякісні тришарові полімерні рукава, виробництва України та Бразилії.

Технічні характеристики полімерних рукавів (мішків):

Діаметр, мм

2 700

Товщина, мікрони

230

Довжина, м

60

Місткість, т

200

Власна маса, кг

130

Виробник

Silox (Бразилія), 

Планета Пластик (Україна)

Температурний режим зберігання

-50 до +50°С

 

Рейтинг випробування рукавів Silox порівняно з іншими виробниками:

 • відносне подовження на розрив пластика на 17% вище аналогів - 1170.2-1500.8 %
 • міцність на розтягування при розриві (деформація) на 25% вище аналогів – 25.4-28.5 Мпа
 • сила опору на прорив в «Н» (ньютон) на 5% вище аналогів – 85 Н
 • оцінка ударної в'язкості, яку витримує пластик на 2% вище аналогів – 1375 η
 • супротив на розрив на 6% вище аналогів – 31.6 N

Властивості полімерних рукавів.

Тришарова основа, зовнішній білий шар UV- стабілізований, відбиває сонячне випромінювання протягом 18 місяців (максимальний термін використання – 24 місяці), а внутрішній чорний шар оптимально розподіляє і зберігає температуру всередині зерносховища, а також має протиконденсатні компоненти. 

Унікальна комбінація полімерів і спеціальних добавок нового покоління надає рукавам особливу еластичність, м'якість і стійкість до впливу ультрафіолету. Рукава мають 3 нероздільних шари: зовнішній білий шар, що забезпечує віддзеркалення світла і перешкоджає нагріванню маси всередині рукава і два внутрішніх чорних шарів, які роблять рукав міцним і абсолютно світлонепроникним. Кожен рукав ретельно складний, зафіксований спеціальними ременями, обгорнутий захисною плівкою і упакований в картонну коробку - що значно спрощує зберігання, транспортування до місця завантаження та використання рукавів. У комплект кожного рукава входить спеціальний ремонтний скотч і контрольна лінійка.

Переваги зберігання зерна в рукавах:

 • Висока якість зерна.

Для довготривалого зберігання на зерноскладах і елеваторах вологість зерна не повинна перевищувати 14%. В пластикові рукава можна завантажувати зерно вологістю і більше 14% (в залежності від температури зерна).

Процес зберігання вологого зерна кукурудзи у рукаві сприяє швидкому зменшенню кількості мікотоксинів, що в свою чергу покращує якість виготовлених кормів із кукурудзи, що зберігалася у рукаві.

 • Зберігання в рукавах дозволяє точно сортувати зерно.

В елеваторі зерно завжди змішується з чужим. Так як елеватори укладають договори зберігання на умовах знеособлення зерна, на виході господарства можуть отримувати зерно більш гіршої якості, ніж здавали. При зберіганні зернових в рукавах, у себе в господарстві, діє принцип: що заклав, те й забрав.

 • Природний захист від шкідників.

Через те, що зерно герметично закривається рукавом, через 10-20 днів в ньому гинуть всі шкідники.

У момент закриття рукава, зерно ще деякий час «дихає» - споживає кисень, а так само за рахунок комах і мікроорганізмів рівень кисню знижується, а рівень вуглекислого газу підвищується. Коли стає нічим дихати, шкідники гинуть. Тим часом вуглекислий газ - природний консервант, сприяє збереженню зерна.

 • Мінімізація витрат.

Не має потреби будувати додаткові елеватори та сушарки. На одному гектарі можна зберігати 5 000 тонн зерна.

 • Відсутність черг та простоїв.

Господарства, які зберігають зерно в рукавах, вже забули про черги та простої зерновозів на елеваторах. Закладають рукава в найбільш придатному місці.

 • Зберігання при будь-яких погодних умовах

Дощ, сніг, прямі сонячні промені, спека і холод, від -500С до +500С. Фактично - немає ніяких обмежень.

 • Продаж зерна на максимумі цін

Як правило, найдешевша ціна на зернові - в момент його збирання, продаж «з поля». Надалі ціна зростає. При зберіганні зерна в пластикових рукавах ви можете «притримувати» зерно хоч до наступного врожаю. Це дає дуже привабливу і комфортну можливість продажу зерна коли ціна буде найбільш високою.

Увага! На вигідних умовах надаємо послуги з пакування зерна в мішки.

ТОВ «Завод Кобзаренка» пропонує полімерні рукава українського та бразильського виробництва, та надає в оренду техніку для пакування зерна. Вартість зберігання 1 тонни зерна, за умови оренди зернопакувальної машини ЗПМ-180 становить лише 101 грн./т.

ПОЛІМЕРНІ РУКАВА У ПОДАРУНОК!

Орендуючи зернопакувальну техніку заводу Кобзаренка, Вам навіть не потрібно додатково купувати полімерні рукава, оскільки за умови пакування від 400 тонн зерна в день, Ви отримуєте рукава безкоштовно! Місткість полімерного рукава 200 тонн. Довжина 60 м. Діаметр 2,7 м. Товщина 240 мікрон