Полімерні рукава


Полімерні рукава (мішки) для зберігання зерна

Місткість 200 ТОНН!

Технічні характеристики рукавів (мішків):

Діамерт, мм

2 700

Товщина, мм

0,24

Довжина, м

60

Місткість, т

200

Власна маса, кг

130

Увага! На вигідних умовах надаємо послуги з пакування зерна в мішки.

ТОВ «Завод Кобзаренка» пропонує полімерні рукава українського та європейського виробництва, та надає в оренду техніку для пакування зерна. Вартість зберігання 1 тонни зерна, за умови оренди зернопакувальної машини ЗПМ-180 становить лише 101 грн./т.

ПОЛІМЕРНІ РУКАВА У ПОДАРУНОК

Орендуючи зернопакувальну техніку заводу Кобзаренка, Вам навіть не потрібно додатково купувати полімерні рукава, оскільки за умови пакування від 400 тонн зерна в день, Ви отримуєте рукава безкоштовно! Місткість полімерного рукава 200 тонн. Довжина 60 м. Діаметр 2,7 м. Товщина 240 мікрон

 

Для застосування технології зберігання зерна та кормів у полімерних рукавах, засновану на принципах герметичного зберігання, рекомендуємо високоякісні тришарові полімерні рукава, виробництва групи компаній Plastika Kritis SA.

Рукава під різними торговими марками поставляються в США, Канаду, Австралію, країни Європи та країни Африки більше 15 років. В Україні тришарові рукава виробництва заводу «Shanghai HiTeC Plastics» використовуються з 2006 року.

Тришарові полімерні рукави є сучасним високотехнологічним продуктом, виготовленим методом тришарової екструзії з пошарово диференційованої модифікацією.

Завод Shаnghai Hitec Plastics випускає чорно-білі рукава діаметром від 2 метрів до 4,25 метрів (від 6,5 до 14 футів), товщиною 200 - 270 мікрон, стандартна довжина - 45 м, 60 м, 75 м, 90 м, але може бути виготовлені рукави і під замовлення.

 

Унікальна комбінація полімерів і спеціальних добавок нового покоління надає рукавам особливу еластичність, м'якість і стійкість до впливу ультрафіолету. Рукава мають 3 нероздільних шари: зовнішній білий шар, що забезпечує віддзеркалення світла і перешкоджає нагріванню маси всередині рукава і два внутрішніх чорних шарів, які роблять рукав міцним і абсолютно світлонепроникним. Кожен рукав ретельно складний, зафіксований спеціальними ременями, обгорнутий захисною плівкою і упакований в картонну коробку - що значно спрощує зберігання, транспортування до місця завантаження та використання рукавів. У комплект кожного рукава входить спеціальний ремонтний скотч і контрольна лінійка.


Основні переваги:

  • Всі рукава виробляються з використанням mLL (металлоціна), що додає рукавам найбільшу міцність.
  • Виробляються тільки з 100% первинної сировини, що підвищує експлуатаційні якості і довговічності.
  • Використання стабілізаторів і добавок власного виробництва та розробки.
  • Контроль якості протягом всього виробничого циклу.
  • Можливість виробництва рукавів будь-якого діаметру і товщини.
  • Гарантія виробника до 24 місяців.

Механічні властивості

230 мкн

250 мкн

230 мкн

Витривалість на розрив (мПа)

   

- В поздовжньому напрямку

38

40

- В поперечному напрямку

38

39

Відносна розтяжність на розрив (%)

   

- В поздовжньому напрямку

630

665

250 мкн

- В поперечному напрямку

676

684

Опір розриву (GF / mic)

   

- В поздовжньому напрямку

24

25