Kobzarenko.com.ua » Новини » Agritechnica-2023

Agritechnica-2023

Вже традиційно ТОВ "Завод Кобзаренка" є учасником виставки Agritechnica у Німеччині, в найбільшому в світі виставковому центрі.
Вперше техніка підприємтсва була представлена одразу на двох локаціях:

 • Hall 04 Stand B12
 • Hall 05 Stand D38 (колективний загальноукраїнський стенд)

Виставкові одиниці:

 1. Перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-50 на гусеничному ходу - ідеальне рішення для роботи в надскладних погодних умовах.
  Працює по технологічній колії і має місткість кузова 50 м3! Збільшений вивантажувальний шнек дозволяє перевантажувати зерно на висоту 4,3 м. зі швидкістю до 25 т/хв. Для роботи потрібен трактор 350-400 к.с.
 2. Перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-30 зі збільшеним шнеком 5,5 м., який дозволяє завантажувати окрім автомобілів-зерновозів також залізничні вагони.
 3. Самозавантажувальний тюковоз ПТ-18 для роботи з круглими тюками. Самостійно підбирає, транспортує та вивантажує тюки копицею. Управління електронне з кабіни трактора. Розрахований причеп-тюковіз на одночасне перевезення 18 тюків діаметром 1,2-1,5 м.
 4. Універсальний здвижний напівпричеп ТЗП-27 «Атлант» замінить цілий парк причепів. Маючи змінний задній борт, його протягом року використовують як 5 причепів в 1. А саме: причеп для транспортування вантажів, перевантажувальний бункер-накопичувач, розкидач органічних добрив, кагатувальник цукрових буряків та перевантажувач буряків в автомобіль.
 5. Новинка інженерного цеху - зернопакувальна машина ЗПМ-180пм (з пониженим прийомним бункером). Працює з полімерними рукавами діаметром 2,7 м. Швидкість наповнення зерном до 180 т./година. Для роботи потрібен трактор 100 к.с.
 6. Розвантажувач вагонів РВМ-180 з електродвигуном. Має висоту вивантажувального шнека 5,3 м., а тому також використовується для завантаження вагонів. Продуктивність 180 т/година. Працює як з сипучими матеріалами так і мінеральними добривами.
 7. Тракторний самоскидний напівпричеп ТСП-12 будівельний зі сталі HARDOX. Має підвищену вантажопідйомність 20 тонн і використовується для перевезення щебеню, піску, каміння та ін. будівельних вантажів. Задній борт гідравлічно відкривний.

Спільними зусиллями роботи команди, за результатами виставки відкрили для себе нові ринки співпраці: Канади, Нової Зеландії, Португалії, Словенії та Англії. А це означає, що експорт української техніки збільшиться!

Надзвичайно приємно було зустрітись з представниками бізнесу, власниками аграрних господарств, експертів з усього світу та презентувати найкращі одиниці техніки українського виробництва!

Впевнено продовжуємо Європейський шлях разом та запрошуємо усіх на нові виставкові події!