Відвал для МТЗ-1221

Відвал для підгортання снігу до МТЗ-1221, FOTON AE 1254

Відвал призначений для очистки проїзної частини, вулиць, доріг та тротуарів з твердим покриттям. Може використовуватись для очистки зернових токів та тваринницьких ферм.

Технічні характеристики ВС-2700

Модель

Модель трактора

Ширина загальна, мм

Ширина захвату при 300, мм

Висота, мм

Товщина армованої резини, мм

Товщина металу лопати, мм

Вага, кг

ВС-2700

МТЗ-1221,

Foton AE 1254

2 700

2 340

1 050

30

4

350

Характеристики:

  • Відвал має посилену конструкцію, гідрофікований підйом (опускання), конструктивно є можливість зміни кута очистки направо і наліво на дві позиції. В комплект входить гідроциліндр 50.25.310 для піднімання та опускання.
  • Всі відвали оснащені гумовим ножем армованим металевим дротом. Завдяки армуванню металевим дротом подовжується строк експлуатації гумового ножа врази.

Особливості армованої гуми на відвалах.
Армована гума виготовлена з натурального каучуку, її особливість - наявність впрессованих всередину сталевих тросів, що допомагає істотно підвищити зносостійкість гуми до механічного стирання в процесі експлуатації. Армованій гумі не страшні бордюри, мостові з'єднання і дорожні люки, не кришиться на морозі, за рахунок жорсткості набагато ефективніше чистить дороги від снігу. Завдяки своїм хімічним і фізичним властивостям армований ніж забезпечує міцну герметизацію, має високу ізоляцією і знижує тертя.

 

Додаткові опції:

  • Металевий ніж з посилювачем для грунту - кріпиться до робочої полиці.