Kobzarenko.com.ua » Продукція » Відвали для снігу » Відвал для Т-150, ХТЗ

Відвал для Т-150, ХТЗ

Відвал для підгортання снігу до Т-150, ХТЗ

Відвал призначений для очистки проїзної частини, вулиць, доріг та тротуарів з твердим покриттям. Може використовуватися для очистки зернових токів та тваринницьких ферм.

Технічні характеристики ВС-3000

Модель

Модель трактора

Ширина загальна, мм

Ширина захвату при 300, мм

Висота, мм

Товщина армованої гуми, мм

Товщина металу лопати, мм

Вага, кг

ВС-3000

Т-150, ХТЗ, ХТА

3 000

2 600

1 050

35

5

450

Характеристики:

  • Відвал має посилену конструкцію, гідрофікований підйом (опускання), конструктивно має можливість змінювати кут очистки направо і наліво під кутом до 30 градусів за допомогою гідроциліндра. В комплект відвала входять два гідпроциліндри ГЦ-80.40.400 для піднімання та опускання і один гідроциліндр ГЦ-50.210 для зміни кута очистки.
  • Всі відвали оснащені гумовим ножем армованим металевим дротом. Завдяки армуванню металевим дротом подовжується строк експлуатації гумового ножа врази.

Додаткова комплектація:
• металевий ніж з посилювачем для грунту;
• спрощена навіска для відвалу під імпортний трактор;
• сітка для силосу 320 мм.

 

Особливості армованої гуми на відвалах. 

Армована гума виготовлена з натурального каучуку, її особливість - наявність впрессованих всередину сталевих тросів, що допомагає істотно підвищити зносостійкість гуми до механічного стирання в процесі експлуатації. Армованій гумі не страшні бордюри, мостові з'єднання і дорожні люки, не кришиться на морозі, за рахунок жорсткості набагато ефективніше чистить дороги від снігу. Завдяки своїм хімічним і фізичним властивостям армований ніж забезпечує міцну герметизацію, має високу ізоляцією і знижує тертя.