Шнеки для току та посівної

Стрічковий транспортер СТ-22
Стрічковий навантажувач
Стаціонарний шнек
Розкладний шнек
Гідравлічно розкладний шнек

Шнековий транспортер


На українському «Заводі Кобзаренка» випускається сучасна сільськогосподарська техніка високої якості. Ми пропонуємо вузькоспеціалізоване обладнання, без якого неможливо обійтися при вирощуванні с/г продукції.

Купити шнековий транспортер


Для українського і зарубіжного сільгоспвиробника, який зацікавлений в придбанні такого допоміжного обладнання, як шнековий транспортер, у нас сформовано оптимальну пропозицію, яка не залишить байдужими професіоналів, які займаються обробітком землі і знають, як правильно вкладати наявні ресурси.

Шнеки для току та посівної від «Заводу Кобзаренка»:
- стаціонарний шнек СШ. Для цієї лінійки обладнання (при діаметрі 200 і 250 мм) введена новинка - цинкування шнеків, що значно продовжує їх термін експлуатації, а також надовго зберігає первинний зовнішній вигляд. Завдяки верхньому покриттю автомобільною фарбою обладнання не схильне до корозії. Механізм конструкції розкладний і діє при посекційній розкладці. Регулювання кута нахилу і висоти вивантаження здійснюється за допомогою лебідки. На шнеку встановлений здвижний механізм шибер, який регулює подачу зерна.
Приймальний бункер, також, виконаний з фарбованої сталі, товщиною стінок в 2 мм. Є змінним елементом. У разі необхідності, є можливість установки додаткового бункера меншого розміру для приймання зерна прямо з машини.
- Шнеки РШ-200/4,5 і РШ-250/4,5 з бортами. Це розкладні моделі завантажувальних шнеків для завантаження сівалок та мінеральних добрив розкидачів. Це унікальне обладнання має високу продуктивність - 600 кг/хвилина.

Застосування шнеків:
Завантаження зерна, мінеральних добрив, а також бункера комбікормом.
Конструкція дуже зручна: кріплення шнека до борту здійснюється спеціальними кріпленнями, під час робіт, можна регулювати кут нахилу в залежності від змін грунту.

Купити шнек зерновий


Для того, щоб шнек зерновий протягом декількох днів уже працював на вашій території, замовлення можна робити прямо сьогодні, вибираючи спеціалізовану техніку з урахуванням відповідних для вас опцій. Ми готові здійснити поставку обладнання відразу ж після оформлення заявки. Ми впевнені, що для відмінного врожаю, на полях та в господарствах повинна працювати виключно якісна техніка.