Техніка для соломи

ПТ-18
ПТ-21
ПТ-24
ПТ-30
ТК-12
ПТ-16 Kvadro
ПП-9/2
ПП-12/3
McHale F5400
McHale V6740
Mc Hale V6750
McHale 991BC
Тюкозахвати
Захват тюків
Агроволокно

Причеп для тюків


Для того, щоб в період, коли йдуть збиральні роботи і заготовлюються пресовані сіноматеріали (сіно, сінаж, солома) не виникло проблем і простоїв через брак спеціальної техніки, сільськогосподарським виробникам необхідно заздалегідь подбати про її придбання.
«Завод Кобзаренка» пропонує причепи для тюків, за допомогою яких бездоганно будуть виконані поставлені функціональні завдання. Наша техніка сприяє оптимізації робочих процесів на полях - удосконалення завантажувального процесу тюків і доставка готових вантажів до пункту зберігання.
Купуючи спецтехніку на «заводі Кобзаренка», Ви отримуєте ряд беззаперечних переваг у своїх сільськогосподарських роботах, а саме:
• абсолютну механізацію складальних робіт
• бездоганну якість обладнання
• маневрену техніку, створену з урахуванням польових умов
• підтримка початкового цілісного виду та форми тюків з соломи, сіна
• здатність впоратися з будь-яким тоннажем сіноматеріалів.

Купити прес підбирач


Придбанням спецтехніки для робіт в сільському господарстві, таких, як прес підбирач, наприклад, необхідно зайнятися прямо зараз, не відкладаючи до початку сезону.
Наше підприємство пропонує техніку для соломи наступних серій: Пт-12, Пт-18, Пт-20, Пт-24, Пт-30, ПП-9/2, причіп-платформа ПП-12/3, McHale F5400, McHale V660, Ursus , HT-300, а також агроволокно.
Високоякісні прес-підбирачі McHale працюють на швидкості 20 км/год і за 8 годин спаковують 500-600 тюків, тобто за 24 години слідом за комбайном затюковують 100 га поля. Стрічкова система закрутки тюка дає змогу закласти щільну серцевину, а потім зв’язати тюк діаметром 1,7 м., що значно прискорює логістику – як перевезення, так і складування та використання соломи. Прес підбирачі McHale мають прикочуючий валець до високого валка та ширину захвату 2,1 м., що добре покриває смугу соломотряса комбайна.
Вся техніка дуже мобільна і маневрена, колеса і ходова система легко справляються з польовим грунтом. Захоплення сіноматеріалу автоматичними вилами відбувається швидко, вантаж надійно укладається на платформу, зберігаючи свою первинну форму. Принцип розвантаження, також, дуже зручний, заснований на методах зсуву тюків за допомогою передньої стінки, як правило, через задній борт, забезпечуючи легке ковзання. Все супутнє обладнання та деталі надійно сховані конструкціями механізмів, що підвищує їх термін експлуатації.
Серед широкої лінійки тюковозів: на 12 рулонів (ПТ-12), на 18 рулонів (ПТ-18), на 24 рулони (ПТ-24) та на 30 рулонів (ПТ-30) звертаємо увагу на самозавантажувальний причіп-тюковіз ПТ-24, який сам збирає, транспортує й розвантажує тюки. За раз може перевозити 24 рулони будь-якого діаметра й будь-якої ваги. Принцип його роботи – гідравлічна посилена лапа, що оснащена трьома гідроциліндрами, на ходу підбирає рулон і закидає його на платформу, потім вмикається рухома передня стінка, що приводиться в дію від гідромотора та ланцюгової передачі, вона заштовхує рулони по платформі. Завантаживши повну платформу, тюковоз транспортує рулони на тік, де розвантажує їх без допомоги інших засобів. При розвантаженні піднімається передня частинп платформи, створюючи похилу поверхню, а рухома передня стінка виштовхує всі рулони додолу.
У нас широкий асортимент техніки з вантажопідйомністю до 20 т, тому кожен сільгоспвиробник зможе підібрати необхідне для себе обладнання для соломи.
В якості супутніх товарів, необхідних при збиранні соломи, «Завод Кобзаренка» пропонує високоякісне агроволокно SUBTEX, яке врятує зібрану солому від вітру, гризунів, опадів, грибка і цвілі. Покриття кріпиться за допомогою спеціальних кронштейнів, що не деформують його. Термін придатності агроволокна не менше 5 років.
Співпраця з нами - це запорука високої ефективності праці та успіху сільгоспвиробників!