Техніка для зберігання зерна в мішках

ЗПМ-180
ЗПМА-180
ЗПМ-180П
ЗПМ-180пм
ЗРМ-180
Полімерні рукава

Машини для пакування і розпакування зерна в мішкиЗернопакувальні машини ЗПМ - купити на Заводі Кобзаренка


Пакувальна техніка призначена для упаковки зернових культур в герметичні полімерні мішки за спеціальною технологією зберігання зерна. Зерно необхідно засипати при стандартній вологості. Термін зберігання до 18 місяців.

Принцип роботи зернопакувальних машин ЗПМ-180, ЗПМ-180п
Перед початком роботи на зернопакувальник ЗПМ-180 (ЗПМ-180п) одягається рукав діаметром 2,7 м., складений по спеціальній технології. Інший кінець рукава фіксується шнуром або спеціально призначеним замикаючим пристроєм.
Далі в приймальний бункер ЗПМ-180 засипається зерно, яке шнеком подається в поліетиленовий мішок, шнек приводиться в рух від ВВП трактора 80 к.с. через редуктор.
Шнековий механізм зерно пакувальної машини рухається за рахунок трактора, що працює на холостих обертах. Він призначений для того, щоб зернові культури щільно набивати в полімерні рукави.
Зерноупаковщик і трактор, під тиском зерна, що завантажується в приймальний бункер, рухаються вперед, а набитий рукав залишається на своєму місці.
За допомогою гальм зернопакувальних машин регулюється натяг рукава. Продуктивність машини дозволяє наповнити мішок місткістю 200 т за 45-60 хвилин.
Після завершення заповнення рукава, його другий кінець, закріплений на тунелі зернопакувальної машини, знімається і закривається аналогічно першому.

Зберігання зерна в полімерних мішках з використанням зернопакувальної техніки ЗПМ-180 - це:
- значна економія грошей у порівнянні зі зберіганням зерна на елеваторі;
- зберігання врожаю до 18 місяців без втрати якості.

Подача зерна в верхній бункер зерно-пакувальної машини може здійснюватися за допомогою наземних перевантажувальних бункерів Ковчег , бункерів-перевантажувачів ПБН, будь-яким зернонавантажувачем з бурта, пневмонавантажувачами з кузова автомобіля.

Зернорозпакувальні машини ЗРМ-180 - власне виробництво Заводу Кобзаренка


Розпакувальна машина призначена для вивантаження зернових культур, які зберігаються в поліетиленових мішках.

Принцип роботи Зернорозпакувальних машин ЗРМ-180
Розпакувальна машина намотує мішок на ролик і вивантажує з нього зерно. ЗРМ-180 агрегатується з трактором МТЗ-82.
Конструкція агрегату така, що не допускає втрат зерна при виїмці.