Універсальні зсувні напівпричепи Атлант

ТЗП-22, ТЗП-27 Атлант
ТЗП-39, ТЗП-46 Атлант
АЗП-46 Атлант
РОД-12 розкидач добрив
Розкидач добрив
Перевантажувач буряків
Перевантажувальний шнек

Універсальні здвижні напівпричепи ТЗП «Атлант» зі змінним заднім бортом - це чотири причепа в одному: звичайний причеп, перевантажувальний бункер-накопичувач, розкидач органічних добрив і перевантажувач буряків.Принцип роботи напівпричепів ТЗП АТЛАНТ:


Напівпричіп розвантажується методом зсуву. Спочатку відкривається задній борт і включається гідроциліндр, який рухає половину днища разом з передньою стінкою - штовхає вантаж назад. Дійшовши до середини включається ще один гідроциліндр, який рухає тільки передню стінку до кінця напівпричепа.

Переваги напівпричепів ТЗП Атлант:


- стійкість напівпричепа при розвантаженні на схилах. Ніколи не перевернеться на силосних ямах;
- розвантаження в низьких приміщеннях з висотою потолка 4,4 м;
- підприсовує зелену масу, силос, сінаж - тим самим бере на 30-50% більше вантажу;
- рівномірним шаром розвантажує зелену масу на силосних ямах, а при збиранні цукрових буряків робить бурти висотою до 3 метрів без залучення іншої спецтехніки;
- використовується, як розкидач органічних добрив;
- використовується, як перевантажувальний бункер-накопичувач для вивозу зерна від комбайна на край поля і перевантаження в зерновози, для цього потрібно лише замінити задній борт на борт зі шнеком;
- використовується, як перевантажувач буряка в машину або для кагатування на краю поля.

Функціональність напівпричепів ТЗП Атлант1. «АТЛАНТ» - Розкидач органічних добрив
Розкидальний механізм встановлюється замість заднього борта напівпричепа, приводиться в дію від ВВП трактора, при 540 об / хв. Він оснащений автоматичною запобіжної системою - торсіонний регулятор навантаження, який при пікових навантаженнях зупиняє подачу до розкидальних бітерів, перекриваючи масло до гідроциліндра. Ширина внесення до 18 метрів (до 24 м - дефекат і курячий послід). Для внесення дефекату, курячого посліду на розкидальний механізм встановлюється гідравлічний відкидний борт, який закриває повністю бітера, залишаючи лише нижні тарілки з лопатями.

2. «АТЛАНТ» - перевантажувальний бункер накопичувач
Перевантажувальний шнек встановлюється замість заднього борта напівпричепа, приводиться в дію від ВВП трактора при 540 об / хв. Продуктивність шнека 6 тонн на хвилину, діаметр шнека 520 мм. Він оснащений автоматичною запобіжної системою - торсіонний регулятор навантаження, який при пікових навантаженнях зупиняє подачу зерна до вивантажувального шнеку, перекриваючи подачу масла до гідроциліндра. Шнек оснащений гідравлічною заслінкою, яка регулює норму подачі зерна в транспортер.

3. АТЛАНТ - перевантажувач (кагатувальник) буряків
Використовується для:
- відвозу буряків від комбайна;
- перевантаження буряків в автомобіль;
- укладання буряків в кагати на краю поля.

Переваги перевантажувача буряків:
- збільшення продуктивності на 30% бурякового комбайна. Комбайн розвантажується на ходу.
- укладання буряків в ідеальні кагати. Укладання буряка йде паралельно, що дозволяє контролювати рівномірність і висоту бурякового кагата. Крім цього, паралельна укладка має переваги перед укладанням самоскидними причепами або автомобілем, які виминають колію. З якої вкрай важко підбирачу зібрати весь буряк.
- безпечне кагатування буряка в нічний час;
- зменшення ущільнення грунту. На напівпричепах Атлант використовуються шини низького тиску, які в рази менше ущільнюють грунт в порівнянні з автомобілями. Крім цього, тракторний напівпричіп має набагато кращу прохідність по мокрому осінньому полі;
- перевантаження буряка на краю поля, в інший транспортний засіб.

Принцип роботи кагатувальника буряка:
Передня стінка подає буряк на планковий транспортер, який приводиться в дію через гідромотор від гідравліки трактора. Перевантажувач буряка має автоматичний датчик, який у випадку перевантаження відключає подаючу передню стінку, відсікаючи подачу масла до неї.