Завантажувачі розвантажувачі вагонів, барж

Кантувач ТОР-20
БНП-3
БНП-12
БНП-12/Е
РВМ-180
РВМ-180Е

Завантажувач зерна


Протягом останніх декількох років покупцями нашого обладнання є не тільки місцеві аграрії, але, також, представники фермерських господарств понад 15 країн світу, високо оцінивши нашу продукцію. Завдяки наявності власного автомобільного парку, наші замовники отримують тільки своєчасні поставки всієї обраної техніки та комплектуючих.

Наш завод пропонує на продаж відмінні дві моделі завантажувача зерна, незамінні в сільгосп роботах. Це високоякісні механізми, з об ємом приймального бункера 12 м.куб., Здатні перевантажувати 180 т на годину.
• БНП-12 Ковчег - мобільний наземний перевантажувальний бункер для зернових. Завдяки особливостям конструкції можливе бокове вивантаження транспорту (КАМАЗ 55102) минаючи зернові втрати. Оснащений механізмом, який миттєво повертає бункер в положення для транспортування. У разі аварійного простою, в наявності є шибер з каналом для очищення вертикального шнека для повторного запуску бункера в роботу без додаткового навантаження. Для наповнення залізничних вагонів є функція додаткової висоти вивантаження (до 5,5 м) з роздвоєнням зернового потоку.
Ця модель зернового приймача дозволяє завантажувати розкидач чи сівалку прямо в полі, без перевалки на току, що значно економить ресурси і час.
БНП-12 взаємодіє з популярним для сільських господарств автомобілем КамАЗ 55102. Наявність спеціального подовжувача приймального бункера перешкоджає втратам зерна.
Застосовується БНП-12 для завантаження: зерновозів, вагонів, кораблів (барж), розкидачів мінеральних добрив і сівалок, мішків BigBag.

• БНП-12Е Ковчег - електричний наземний перевантажувальний механізм для зернових культур. Гідравлічно керований борт розкладається, роблячи можливим процес бокового вивантаження вантажного транспорту типу КАМАЗ 55102, уникаючи зернових втрат. Обладнання приводиться в дію електромотором. Оснащений насосною станцією з гідророзподілювачем. Висота вивантаження досягає 5,5 м при роздвоєнні зернового потоку, роблячи процес заповнення залізничних вагонів максимально швидким і зручним. Для живлення чотирьох електричних двигунів потрібно 380 ват. При необхідності електричний «Ковчег» може працювати від ВВП трактора, для цього потрібно зняти ремені електроприводу та під єднати карданний вал до трактора потужністю 82-120 к.с.
Функціональність наземних перевантажувальних бункерів «Ковчег» дозволяє використання при завантаженні не лише зерна, а й силосу, щепи та пеллет.